Nabídka práce Vedoucí oddělení IT (m, ž) - Ústí nad Labem

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ ODDĚLENÍ IT (M, Ž) v lokalitě Ústí nad Labem přichází na pracovní trh ke dni 18.09.2024 firma - zaměstnavatel Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem (71009361). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
Vedoucí oddělení IT (m, ž)
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Technici počítačových sítí a systémů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
18.09.2024
Mzda:
40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
Organizování práce svých podřízených pracovníků oddělení IT a zodpovědnost za:
" funkčnost IT infrastruktury organizace,
" rozvoj a udržování IT infrastruktury (HW, SW),
" implementaci opatření a technických prostředků kybernetické bezpečnosti deklarovaných směrnicí NIS2,
" zajištění ochrany dat dle Nařízení EU 2016/679 GDPR,
" zajištění řešení požadavků zaměstnanců zdravotního ústavu na oblast IT,
" plánování rozpočtu nákladů a vytváření koncepce řešení IT organizace.
Požadavky pro přijetí:
Vzdělání - VŠ v oboru informační technologie
Odborná znalost vztahující se k vykonávané funkci v oblasti IT
Zkušenost s řízením skupiny zaměstnanců do 10 osob
Praxe na obdobné pozici nejméně 5 let
Samostatnost, rozhodnost, iniciativa, asertivita, komunikativnost
Organizační schopnosti, orientace na výsledek
Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
Práce na plný úvazek
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením na dobu neurčitou
Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a zápočtu odborné praxe s možností přiznání osobního ohodnocení
Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál; Příspěvek na penzijní připojištění; 5 týdnů dovolené + 3 sick days
Kontakt: e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Reference:
67071265
Zaměstnavatel:
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem (71009361)
Kde budete pracovat:
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - UL
Ústí nad Labem
Kontaktní údaje:
E-mail: petr.busek@zuusti.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání