Nabídka práce Účetní (fakturant/ka) - Lozice na Chrudimsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚČETNÍ (FAKTURANT/KA) v lokalitě Lozice na Chrudimsku přichází na pracovní trh ke dni 12.07.2024 firma - zaměstnavatel AGRO JENIŠOVICE a.s. (25926845). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Účetní (fakturant/ka)
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.07.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Lozice
NÁPLŇ PRÁCE: Čeká Vás pestrá administrativní práce finanční účetní (účtování faktur, banky, pokladny, DPH přiznání), samostatná fakturace, vedení pokladny, evidence skladů, evidence zvířat a další admin. činnosti v malé zemědělské společnosti. Vhodný kandidát by měl být velice pečlivý, samostatný, se zájmem o účetnictví a se znalostí základních principů účetnictví (bude ověřeno) a ideálně i praxí.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Zaměstnanecké stravování, 24 dnů dovolené, příspěvek na telefon, zaměstnanecké slevy, výkonnostní prémie, vlastní organizace náplně práce.
Více na www.pracevzemedelstvi.cz
První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle v čase 7 - 14 hod., na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně v v čase 7 - 14 hod., ale po předchozím telefonickém nebo e mailovém kontaktu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67071313
Zaměstnavatel:
AGRO JENIŠOVICE a.s. (25926845)
Kde budete pracovat:
Agro Jenišovice a.s.
Lozice na Chrudimsku 16
Kontaktní údaje:
Tel.: 723 363 579
E-mail: r.cernohorsky@agro-jenisovice.cz