Nabídka práce Technická podpora zakázek - Jihlava

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNICKÁ PODPORA ZAKÁZEK v lokalitě Jihlava přichází na pracovní trh ke dni 12.07.2024 firma - zaměstnavatel JAVAB s.r.o. (14197499). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Technická podpora zakázek
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Technici elektronici technologové, normovači
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
12.07.2024
Mzda:
29 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:

Náplň práce:
• Tvorba a správa technické dokumentace (výkresy, normy, postupy) produktového portfolia společnosti
• Inovace stávajících a vývoj nových produktů
• Technická podpora obchodu při řešení zakázek se zákazníkem
• Návrh a řízení produktového portfolia společnosti

Očekáváme:
- vzdělání technického směru, praxe výhodou, zkušenost s IS Pohoda výhodou

Nabízíme:
- dotované stravování, příspěvek na rekreaci, příspěvek na letní tábor, slevy na výrobky, odměna za odpracované roky, výhodné telefonní tarify

První kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
67071347
Zaměstnavatel:
JAVAB s.r.o. (14197499)
Kde budete pracovat:
JAVAB s.r.o.
Jihlava 15
Kontaktní údaje:
E-mail: navratilova@javab.cz

Další zaměstnání podle lokality