Nabídka práce VEDOUCÍ PROVOZOVNY VEŘEJNÁ ZELEŇ - Opava

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ PROVOZOVNY VEŘEJNÁ ZELEŇ v lokalitě Opava přichází na pracovní trh ke dni 08.08.2024 firma - zaměstnavatel Technické služby Opava a. s. (64618188). Výše nabídnuté mzdy je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
VEDOUCÍ PROVOZOVNY VEŘEJNÁ ZELEŇ
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Vedoucí provozu v ostatních zařízeních
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.08.2024
Mzda:
45 000 až 60 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody stravovací poukázky, pojištění odpovědnosti, čtvrtletní odměny
KO: Koňařová Jarmila, tel. 553 759 105. Životopis s nabídkou zašlete na e-mail: jarmila.konarova@tsopava.cz
Požadujeme:
- SŠ zemědělského zaměření/ VŠ vzdělání výhodou
- praxe min. 5 let v řízení údržby zeleně
- znalost práce s MS Office
- řidičský průkaz skupiny B
- odolnost vůči stresu
Náplň práce: vedení zaměstnanců + samostatné operativní řízení a vedení provozovny veřejná zeleň.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC MS Office
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67071402
Zaměstnavatel:
Technické služby Opava a. s. (64618188)
Kde budete pracovat:
Technické služby Opava a. s.
Opava , Těšínská 2057
Kontaktní údaje:

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce