Nabídka práce BARMAN/-KA - Budišovice na Opavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa BARMAN/-KA v lokalitě Budišovice na Opavsku přichází na pracovní trh ke dni 28.08.2024 firma - zaměstnavatel Kateřina Shuba (10890068). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 22 680 Kč .

Pracovní pozice:
BARMAN/-KA
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Barmani
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.08.2024
Mzda:
22 680 Kč
KO: Shuba Kateřina, tel.: 733 785 833 - volejte Po - Pá 14:00 - 17:00 hod., e-mail: budisovice@chachar.cz
Požadavky: flexibilita, spolehlivost, praxe v oboru minimálně 2 roky, čistý trestní rejstřík.
Náplň práce: příprava teplých i studených nápojů, obsluha hostů a další barmanské práce, práce s penězi. Nerovnoměrná pracovní doba.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67071467
Zaměstnavatel:
Kateřina Shuba (10890068)
Kde budete pracovat:
Kateřina Shuba - Budišova Hasičárna
Budišovice na Opavsku, Opavská 41
Kontaktní údaje:
Tel.: 733 785 833
E-mail: budisovice@chachar.cz

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce