Nabídka práce ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 15.07.2024 firma - zaměstnavatel 4home, a.s. (27465616). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 28 000 Kč .

Pracovní pozice:
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
15.07.2024
Mzda:
28 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 1 týden
Jiné výhody příspěvek na stravování
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
Administrativní agenda.
Komunikace s obchodními partnery a zákazníky.
Tvorba textů.
E-mailová komunikace.
Práce s reporty.

Profil uchazeče:
Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti.
Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC (Excel, Outlook, Word, Internet).
Výborná znalost ČJ (gramatika).
Schopnost samostatného rozhodování a řešení problému.
Orientace na detail, pečlivost a přesnost při zpracování agendy.
Aktivní přístup a ochota zdokonalovat své znalosti a dovednosti.
Praxe v e-commerce sféře vítána.
Znalost informačního systému NAV výhodou - není podmínkou.
Řidičský průkaz sk. B - výhodou.

Nabízíme:
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou.
Zázemí stabilní české společnosti.
Příjemné pracovní prostředí, bezproblémové parkování.
Motivační finanční ohodnocení.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67071868
Zaměstnavatel:
4home, a.s. (27465616)
Kde budete pracovat:
4home, a.s. zásilkový obchod, Hradec Králové
Hradec Králové , Na Brně 2065
Kontaktní údaje:
E-mail: jfojtlova@4home.cz