Nabídka práce RECEPČNÍ V DĚTSKÉM STUDIU - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa RECEPČNÍ V DĚTSKÉM STUDIU v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 15.07.2024 firma - zaměstnavatel studio beruška s.r.o. (27298132). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 15 600 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
RECEPČNÍ V DĚTSKÉM STUDIU
Odvětví:
Administrativa
Obchod a cestovní ruch
Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
15.07.2024
Mzda:
10 400 až 15 600 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- Péče o zákazníky
- Registrace zákazníků
- Údržba studia
- Obsluha rezervačního systému
- Asistování lektorkám
- V případě zájmu vedení kroužku
- Pomoc při práci s dětmi
Požadavky:
- Středoškolské vzdělaní s maturitou a vyšší
- Administrativní činnost
- Předchozí praxe s práci s lidmi a dětmi výhodou
- Chuť učit se nové věci, organizační schopnosti
- Zvládání sociálních sítí a základy Word, Excel, obsluha počítače
- Spolehlivost, komunikativnost
- Čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Práci v příjemném prostředí v malém kolektivu
- Nástup září 2024
- 80-120 hod. měsíčně, dle domluvy
- Směny dopolední-odpolední dle domluvy (provozní doba 8.30- cca do 18.00 hodin)
Místo pracoviště: Liberec
Vhodné i pro osoby v ID.
Nástupní měsíční mzda: 10.400,- až 15.600,- Kč
Pracovní smlouva
Stručný životopis s fotografií a motivační dopis zasílejte na martina.kirschova@gmail.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC word, excel

Ano, studio beruška s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67071976
Zaměstnavatel:
studio beruška s.r.o. (27298132)
Kde budete pracovat:
studio beruška s.r.o.-005
Liberec , Mařanova 334
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 653 287
E-mail: martina.kirschova@gmail.com