Nabídka práce STRÁŽNÝ/Á - PASÁŽISTA (M/Ž) - OC IGY - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa STRÁŽNÝ/Á - PASÁŽISTA (M/Ž) - OC IGY v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 15.07.2024 firma - zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s. (25719751). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 23 760 Kč .

Pracovní pozice:
STRÁŽNÝ/Á - PASÁŽISTA (M/Ž) - OC IGY
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
15.07.2024
Mzda:
23 760 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Směnnost: jednosměnný nebo dvousměnný provoz
Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Náplň práce:
- Ochrana a ostraha majetku klienta
- Pochůzková činnost
- Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
- Čipování
- Jednoduchá administrativa
Požadavky:
- fyzická zdatnost, trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- Mzdu 135 - 155 Kč/h na HPP
- plně hrazenou kompletní uniformu
- MultiSport kartu
- zajištění zkoušky profesní kvalifikace
- příspěvek na stravování
- výroční odměny
- zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv
- zázemí stabilní společnosti, mzda vždy včas
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67072034
Zaměstnavatel:
Mark2 Corporation Czech a.s. (25719751)
Kde budete pracovat:
Mark2 Corporation Czech a.s. - IGY Centrum
České Budějovice , Pražská tř. 1247
Kontaktní údaje:
Tel.: 800 111 112
E-mail: prace@m2c.eu

Další práce podle lokality

Užitečné informace k pracovnímu místu

Pracovníci ostrahy, strážní zajišťují bezpečnost a ochranu majetku a osob v různých prostředích. K jejich hlavním úkolům patří monitorování a hlídání objektů, provádění kontrol a obchůzek, prevence kriminality, řešení bezpečnostních incidentů a poskytování asistence v nouzových situacích. Pracovníci ostrahy mohou být zaměstnáni v:

  • obchodních centrech
  • kancelářských budovách
  • průmyslových areálech
  • veřejných prostranstvích
  • obytných komplexech
  • vládních budovách
  • kulturních a sportovních zařízeních

Tato pozice vyžaduje pozornost k detailům, fyzickou zdatnost, schopnost řešit krizové situace a schopnost komunikace s veřejností.

  • Monitorování a hlídání objektů
  • Provádění kontrol a obchůzek
  • Prevence kriminality
  • Řešení bezpečnostních incidentů
  • Poskytování asistence v nouzových situacích