Nabídka práce Servisní technik kávovarů - Luhačovice na Zlínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SERVISNÍ TECHNIK KÁVOVARŮ v lokalitě Luhačovice na Zlínsku přichází na pracovní trh ke dni 27.08.2024 firma - zaměstnavatel Lazenskakava.cz s.r.o. (05825580). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 23 000 Kč .

Pracovní pozice:
Servisní technik kávovarů
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři elektronických přístrojů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
27.08.2024
Mzda:
23 000 Kč
Hledáme servisního technika pákových kávovarů do Lázeňské kávy!

Chcete se stát součástí týmu, který přináší prvotřídní kávu a kávové zážitky našim
zákazníkům? Jsme Lázeňská káva - vaše pražírna kávy, a právě teď hledáme šikovného a
nadšeného technika pro servis pákových kávovarů.

Co vás čeká:
? Servis a údržba pákových kávovarů - Zajišťování špičkového stavu kávovarů,
diagnostika a opravy závad.
? Instalace a seřizování kávovarů - Pomoc našim zákazníkům s instalací a
nastavením kávovarů pro dosažení nejlepší chuti kávy.
? Poradenství a školení - Školení zákazníků a baristů v oblasti údržby a používání
kávovarů, poskytování odborného poradenství.
? Pravidelné revize a údržba - Pravidelné kontroly a údržba kávovarů přímo u
zákazníků.

Co od vás očekáváme:
? Zkušenosti se servisem kávovarů - Praxe v oblasti servisu a údržby pákových
kávovarů je velkou výhodou.
? Technické znalosti - Schopnost diagnostikovat a opravovat technické problémy.
? Komunikační dovednosti - Schopnost efektivně komunikovat s našimi zákazníky a
poskytovat jim podporu.
? Zájem o kávu - Nadšení pro kávu a chuť neustále se zlepšovat v oblasti kávové
technologie.

Co nabízíme:
? Stabilní zázemí - Práci v dynamické a rostoucí společnosti, která si váží svých
zaměstnanců.
? Školení a rozvoj - Možnost odborného růstu a školení v oblasti kávových
technologií.
? Zaučení nováčků - Nováčky pečlivě zaučíme a poskytneme jim veškerou potřebnou
podporu pro úspěšný start.
? Přátelský kolektiv - Práce v příjemném a přátelském týmu lidí, kteří sdílejí vášeň
pro kávu.
? Atraktivní finanční ohodnocení - Konkurenceschopný plat a benefity.

Přidejte se k nám a staňte se součástí Lázeňské kávy, kde pražení a příprava kávy není jen
prací, ale i vášní. Těšíme se na vaši přihlášku!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
67072269
Zaměstnavatel:
Lazenskakava.cz s.r.o. (05825580)
Kde budete pracovat:
Lazenskakava.cz s.r.o. - provozovna Luhačovice
Luhačovice na Zlínsku, Masarykova 149
Kontaktní údaje:
E-mail: zivotopisylk@gmail.com

Další práce podle lokality