Nabídka práce OPERÁTOR CALL CENTRA (M/Ž) - Třebíč

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR CALL CENTRA (M/Ž) v lokalitě Třebíč přichází na pracovní trh ke dni 17.07.2024 firma - zaměstnavatel SAVE ToDo s.r.o. (19504942). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
OPERÁTOR CALL CENTRA (M/Ž)
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodejci po telefonu
Počet volných míst:
5
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
17.07.2024
Mzda:
15 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Nabídka Práce: Operátor Call Centra
Chcete být součástí dynamického týmu a podílet se na poskytování vynikající zákaznické podpory? Hledáme komunikativní a empatické jednotlivce na pozici operátora call centra. Přidejte se k nám a pomozte nám zlepšovat zákaznickou zkušenost.
Náplň práce:
o Komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu a e-mailu
o Řešení dotazů a problémů zákazníků
o Poskytování informací o produktech a službách
o Zpracování zákaznických požadavků a jejich eskalace v případě potřeby
o Aktualizace zákaznických údajů v interním systému
Požadujeme:
o Výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování
o Schopnost naslouchat a efektivně řešit problémy
o Znalost práce na počítači (MS Office, internet)
o Plynulá čeština, angličtina výhodou
o Flexibilita a týmový duch
o Předchozí zkušenosti na podobné pozici jsou výhodou, nikoli podmínkou
Nabízíme:
o Stabilní zaměstnání v rostoucí firmě
o Odpovídající platové ohodnocení a bonusy
o Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
o Přátelské pracovní prostředí a podporu týmu
o Bonusy zaměstnanecké benefity

Zaměstnanecké výhody:
Po zapracování možnost home office, notebook, možnost firemní SIM.

Vhodné i pro OZZ.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, SAVE ToDo s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67072605
Zaměstnavatel:
SAVE ToDo s.r.o. (19504942)
Kde budete pracovat:
SAVE ToDo s.r.o.
Třebíč , Průmyslová 159
Kontaktní údaje:
E-mail: radek.kriz@savetodo.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání