Nabídka práce VEDOUCÍ STRATEGICKÉHO NÁKUPU - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ STRATEGICKÉHO NÁKUPU v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 17.07.2024 firma - zaměstnavatel TSE spol. s r.o. (15771946). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
VEDOUCÍ STRATEGICKÉHO NÁKUPU
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Management
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Řídící pracovníci v oblasti zásobování a nákupu
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
17.07.2024
Mzda:
40 000 Kč
Přidej se k nám do týmu NÁKUPU! Hledáme Vedoucího strategického nákupu
Máš ambice, ale zároveň i adekvátní praxi k tomu, aby si se stal vedoucím pracovník na oddělení strategického nákupu?
Pokud máš zkušenosti s přímým nákupem, strategickým nákupem + jsi vedl už nějaký ten tým lidí a slova jako KPI a TCD(total cost down) ti rozhodně nejsou cizí, tak se nám neváhej ozvat!
Pojď pracovat k nám :)
Náplň práce:
- vedení oddělení nákupu
- práce strategického řízení dodavatelů, komunikace,
- aktualizace cen, návštěva a hodnocení dodavatelů
- denní komunikace s ostatními odděleními ve firmě (výroba, kvalita,...)
- být připraven na řešení krizových situací
- optimalizace nákupu, nákupní strategie,...
- správa dokumentace a kontrola smluv
- sledování KPI´s za oddělení nákupu
Požadavky
- min. VŠ vzdělání - ekonomického či technického směru
- praxe ve vedoucí pozici na oddělení nákupu ve zdravotnictví, případně automotive (strojírenské společnosti)
- vysokou orientaci na zákazníka
- aktivní znalost angličtiny slovem i písmem
- vyjednávací schopnosti, zodpovědný přístup, samostatnost
- přirozenou autoritu
Nabízíme:
- Zajímavá práce v české společnosti v centru Č. Budějovic
- Práce na mezinárodních projektech za podpory nejmodernějších technologií v oboru
- Pracoviště 5 minut chůze od nádraží v Č. Budějovicích
- Vlastní parkoviště v areálu společnosti, kolostav
- Menší kolektiv stabilní české společnosti, osobní přístup
- Stabilní zaměstnání, smlouvu na dobu neurčitou
- 5 týdnů dovolené - bez celozávodní dovolené
- Pracovní doba 37,5 hod./týden, PO - PA, 7,5 hod./den
- Pružná pracovní doba a možnost občasného homeoffice u pozic, kde je to umožněno povahou práce.
- Dotované stravování ve firmě (30 Kč hradí zaměstnanec)
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Příspěvek na dětskou rekreaci, na školní potřeby
- Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- Čisté a teplé pracovní prostředí
- Firemní akce, kulturní akce pořádané společností

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
67072611
Zaměstnavatel:
TSE spol. s r.o. (15771946)
Kde budete pracovat:
TSE spol. s r.o.
České Budějovice , Mánesova 390
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 730 329
E-mail: kariera@tse.cz