Nabídka práce Vrátný/vrátná - Křivoklát na Rakovnicku

S novou nabídkou volného pracovního místa VRÁTNÝ/VRÁTNÁ v lokalitě Křivoklát na Rakovnicku přichází na pracovní trh ke dni 29.08.2024 firma - zaměstnavatel Marcel Brtek (69908451). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 18 900 Kč .

Pracovní pozice:
Vrátný/vrátná
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Vrátní
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
29.08.2024
Mzda:
18 900 Kč
Pracovní doba: směnný provoz, 6:00-18:00 hod., 18:00-6:00 hod.
Vhodné i pro OZP.
Náplň práce: zajišťování ochrany majetku a osob, kontrola na vrátnici, kontrola střeženého objektu, obsluha jednoduchých el. zabezpečovacích zařízení.
Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, certifikát (strážný) - osvědčení o získání profesní kvalifikace, zdravotní prohlídku (práce v noci).
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 777616393

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Jiné osvědčení o získání profesní kvalifikace

Reference:
67072696
Zaměstnavatel:
Marcel Brtek (69908451)
Kde budete pracovat:
Marcel Brtek - pracoviště hrad Křivoklát
Křivoklát na Rakovnicku 47
Kontaktní údaje:
Tel.: 777616393