Nabídka práce Projektový manažer/manažerka - Dubí na Teplicku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTOVÝ MANAŽER/MANAŽERKA v lokalitě Dubí na Teplicku přichází na pracovní trh ke dni 27.08.2024 firma - zaměstnavatel Jumbo Logistics s.r.o. (19564074). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 26 600 Kč .

Pracovní pozice:
Projektový manažer/manažerka
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Management
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Řídící pracovníci v oblasti logistiky
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.08.2024
Mzda:
26 600 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme
- SŠ vzdělání
- zkušenosti z oblasti logistiky, mezinárodní přepravy a automobilového průmyslu - podmínkou
- aktivní znalost anglického/německého jazyka
- administrativní důslednost, pečlivost
- znalost práce na PC
- samostatnost v rozhodování, časová flexibilita
- příjemné a profesionální vystupování
- organizační a koordinační schopnosti
Náplň práce
- Řízení týmu dispečerů
- Hodnocení dispečerů
- Plánování a schvalování dovolených (zachovat zastupitelnost)
- Školení dispečerů
- Kontrola a evidence docházky
- Odpovědnost za stabilitu týmu
- Kontrola IS, schvalování a archivace přepřev, plánování přeprav, kontrola trasy, ukončování přeprav
- Reportování výsledků v intervalu týden/měsíc
- Řešení vícenákladů od zákazníka
- Vyhotovování interních reportů
- Odpovědnost za spokojenost zákazníka
- Efektivní plánování přeprav bez prostojů
- Odpovědnost za kladné výsledky svého týmu, popřípadě návrh a realizace náhradního řešení
- Odesílání záloh v jednom e-mailu, filtrování záloh
- Manažer je zodpovědný za PHV, jeho povinnost je s klientem řešit pokud PHV neodpovídá našim požadavkům
- Dodržení uzávěrky IS do 5tého dne v měsíci
- Vedoucí manažer odpovídá za auta na place ve svojí skupině a jeho povinností je zapsat všechna svá auta na place do IS každý den do 8:30 hod.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní pracovní doba, 4 sick days, kafetérie na pracovišti, mobilní telefon

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)
Němčina (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67072850
Zaměstnavatel:
Jumbo Logistics s.r.o. (19564074)
Kde budete pracovat:
STEBAL rent spol. s r.o.
Dubí na Teplicku, Horská 302
Kontaktní údaje:
Tel.: 601 348 292
E-mail: kusova@stebal.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání