Nabídka práce Telefonní Asistent/Asistentka Obchodníka - Kolín

S novou nabídkou volného pracovního místa TELEFONNÍ ASISTENT/ASISTENTKA OBCHODNÍKA v lokalitě Kolín přichází na pracovní trh ke dni 19.07.2024 firma - zaměstnavatel WeKool s.r.o. (09859268). Výše nabídnuté mzdy za (25 hod/týdně) je 13 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Telefonní Asistent/Asistentka Obchodníka
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Operátoři telefonních panelů
Počet volných míst:
3
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
25
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.07.2024
Mzda:
13 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt:
e-mail: kariera@wekool.cz

Vyhrazeno pro OZP.

Jsme ostravská společnost WeKool s.r.o. - sociální podnik. Jsme stabilní společnost s 30 zaměstnanci. Aktuálně rozšiřujeme náš tým v Kolíně na pozici telefonního operátora. Nejedná se o prodej, to má na starosti obchodník. Přidej se k nám a společně vybudujeme nejlepší tým. Nabízíme podporu a přátelské prostředí, ve kterém se můžeš rozvíjet. Nástup je možný dle dohody.

Pracovní náplň:
Budeš podporovat náš obchodní tým tím, že budeš plánovat a organizovat
Představení společnosti - informativní hovor
Vedení záznamů a reportů z telefonických hovorů.
Práce s interním systémem RAYNET (zaučíme tě)
Příprava a zpracování obchodních nabídek.

Požadavky:
Profesionální jednání a empatie v komunikaci s klienty
Vynikající telefonické komunikační dovednosti
Týmový hráč s pozitivním přístupem a ochotou učit se nové věci
Znalost práce na PC, včetně základních kancelářských aplikací
Chuť pracovat v týmu a rozvíjet se v rámci společnosti
Zvládat různorodé situace s úsměvem.

Nabízíme:
Jistý fix + odměny za výkon po zkušební době
Telefon s neomezeným tarifem i pro soukromé účely
Moderní prostory s výbornou dostupností
Pracovní dobu pouze 5 hodin
Multisport kartu jako benefit pro vaše volnočasové aktivity (po zkušební době)
Skvělý tým a výbornou kávu na pracovišti
Teambuildingové akce
25 dní dovolené.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Ano, WeKool s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67073155
Zaměstnavatel:
WeKool s.r.o. (09859268)
Kde budete pracovat:
WeKool s.r.o. - Kolín
Kolín , Ovčárecká 575
Kontaktní údaje:
E-mail: kariera@wekool.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání