Nabídka práce PRODAVAČ / PRODAVAČKA DO KAVÁRNIČKY - Nechanice na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČ / PRODAVAČKA DO KAVÁRNIČKY v lokalitě Nechanice na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 19.07.2024 firma - zaměstnavatel Senior centrum Nechanice s.r.o. (28857089). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 10 900 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
PRODAVAČ / PRODAVAČKA DO KAVÁRNIČKY
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači potravinářského zboží
Počet volných míst:
3
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
19.07.2024
Mzda:
10 900 Kč
Poznámka k nabídce práce:
PP na dobu určitou s možností prodloužení PP
Náplň práce:
- prodej sortimentu kavárny,
- příprva a rozvoz svačin do škol
- příprava moučníků a dezertů, baget a obložených chlebíčků, cukrářských, pekárenských produktů a dalších prvků studené kuchyně,
- příprava kávy a teplých nápojů,
- obsluha hostů kavárny
- mytí nádobí, udržování pořádku a čistoty,
- čištění zeleniny,
- pomoc v kuchyni při přípravě pokrmů.

Víkendy dle dohody.
Zasílejte prosím životopisy e-mailem na tsabak@senior-centrum.cz.

Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny B
- potravinařský průkaz
- flexibilnost (např. začátek pracovní doby od 4:00)
- práce v kolektivu, organizační schopnosti,
- smysl pro hospodárné nakládání se surovinami,
- loajalita vůči zaměstnavateli.

Nabízíme:
- Mimořádné odměny
- Příspěvek na oběd
- Svačiny a nápoje na pracovišti
- Příspěvek na dopravu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, Senior centrum Nechanice s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67073177
Zaměstnavatel:
Senior centrum Nechanice s.r.o. (28857089)
Kde budete pracovat:
Senior centrum Nechanice s.r.o.
Nechanice na Královéhradecku, Pražská 20
Kontaktní údaje:
Tel.: 73 11 499 12
E-mail: tsabak@senior-centrum.cz

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce