Nabídka práce Strojníci, stavební dělníci - Valašské Meziříčí na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa STROJNÍCI, STAVEBNÍ DĚLNÍCI v lokalitě Valašské Meziříčí na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 02.09.2024 firma - zaměstnavatel SWIETELSKY stavební s.r.o. (48035599). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
Strojníci, stavební dělníci
Odvětví:
Služby
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči ostatních speciálních vozidel
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.09.2024
Mzda:
40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: okres Vsetín.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha stavebních strojů pro výstavbu vozovek, provádění stavebních činností dle pokynů nadřízeného.
POŽADUJEME: řidičský průkaz skupiny C+E profesně, fyzická zdatnost a samostatnost.
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, diety, každodenní návrat do místa bydliště, dobré finanční ohodnocení, pravidelné měsíční prémie, poskytování firemních OOPP, pravidelné školení, zajištění pitného režimu.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na číslech 571 752 031, 727 864 902, e-mailem na s.stastna@swietelsky.cz, d.polachova@swietelsky.cz nebo osobně na adrese Husova 1514, Valašské Meziříčí.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Reference:
67073312
Zaměstnavatel:
SWIETELSKY stavební s.r.o. (48035599)
Kde budete pracovat:
SWIETELSKY stavební s.r.o. 03
Valašské Meziříčí na Vsetínsku, Husova 1514
Kontaktní údaje:
Tel.: 571 752 031
E-mail: s.stastna@swietelsky.cz

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce