Nabídka práce Instalatér/ka, topenář/ka - Polička na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa INSTALATÉR/KA, TOPENÁŘ/KA v lokalitě Polička na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 19.07.2024 firma - zaměstnavatel STV Service s.r.o (07712146). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Instalatér/ka, topenář/ka
Odvětví:
Stavebnictví
Služby
Profesní zařazení:
Instalatéři ústředního topení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.07.2024
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: instalatérské a topenářské práce ve výrobním areálu, obsluha technologických zařízení, zaměstnání ve stabilní a rozvíjející se společnosti, možnost profesního rozvoje, rozmanitá práce v rámci jednoho výrobního areálu
POŽADUJEME: vyučení v oboru (SŠ technického směru výhodou), praxe na obdobné pozici výhodou, výpis z rejstříku trestů, zodpovědnost, manuální zručnost
NABÍZÍME:stravenkový paušál/příspěvek na závodní stravování, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickday, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní/životní připojištění, vzdělávací kurzy, školení, výhodný rodinný telefonní tarif
KONTAKT: emailem, telefonicky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67073316
Zaměstnavatel:
STV Service s.r.o (07712146)
Kde budete pracovat:
STV Service s.r.o
Polička na Svitavsku, Bořiny 1145
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 202 542
E-mail: jana.machova@stvservice.cz