Nabídka práce Asistent/asistentka jednatele - Dubí na Teplicku

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT/ASISTENTKA JEDNATELE v lokalitě Dubí na Teplicku přichází na pracovní trh ke dni 27.08.2024 firma - zaměstnavatel Jumbo Logistics s.r.o. (19564074). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Asistent/asistentka jednatele
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Sekretáři (všeobecní)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.08.2024
Mzda:
35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme
- SŠ vzdělání
- aktivní znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem, výhodou je UA či RU jazyk
- administrativní důslednost, pečlivost
- znalost práce na PC
- příjemné a profesionální vystupování
- organizační a koordinační schopnosti
Náplň práce
- Zajišťování chodu kanceláře jednatele společnosti
- Sjednávání a plánování schůzek
- Administrativa
- Evidence a zpracování příchozí pošty
- Komunikace s úřady, zákazníky a napříč společností
- Příprava a zpracování dokumentů pro chod společnosti
- Pracovní doba od 7 do 16:30h.
Zaměstnanecké výhody: 4 sick days, kafetérie na pracovišti, mobilní telefon, po zkušební době služební vozidlo i k soukromým účelům
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e--mail: kusova@stebal.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC

Reference:
67073721
Zaměstnavatel:
Jumbo Logistics s.r.o. (19564074)
Kde budete pracovat:
STEBAL rent spol. s r.o.
Dubí na Teplicku, Horská 302
Kontaktní údaje:
Tel.: 601 348 292
E-mail: kusova@stebal.cz