Nabídka práce Vedoucí sociálních služeb - Anenská Studánka na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB v lokalitě Anenská Studánka na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 25.07.2024 firma - zaměstnavatel Domov u studánky (00854310). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 42 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Vedoucí sociálních služeb
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.07.2024
Mzda:
35 000 až 42 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- odpovídá za řízení, plánování, rozhodování, kontrolu a koordinaci přímé péče všech sociálních služeb, které má Domov u studánky registrované, za vytváření podmínek k dosažení cíle, delegování úkolů, podněcování změn;
- spolupracuje na tvorbě koncepce činnosti Domova, odborně a metodicky řídí úseky přímé péče,
- provádí analytickou, koncepční a metodickou činnost v rámci činnosti zařízení;
- podílí se na koordinaci zdravotní a sociální složky v péči o klienta a provádí analýzu jejich potřeb,
- kontroluje dodržování veškerých postupů přímé péče,
- zodpovídá za individuální nastavení podpory a péče,
- spolupracuje s rodinou a jinými blízkými osobami klienta,

Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v sociální, pedagogické nebo zdravotní oblasti,
- předchozí zkušenost z vedoucí pozice,
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti,
- aktivní a zodpovědný přístup k práci,
- ochotu se dále vzdělávat a profesně rozvíjet,
- uživatelskou znalost MS Office,
- orientaci v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů.
- ŘP B používání služebního vozidla
Nabízíme:
- minimálně 5 týdnů dovolené
- pro jednotlivce možnost ubytování
- přátelskou atmosféru,
- motivující finanční ohodnocení,
- podpora vzdělávání a osobního růstu,
- bezplatnou právní poradnu,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- stravenky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Ano, zaměstnavatel Domov u studánky uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
67073877
Zaměstnavatel:
Domov u studánky (00854310)
Kde budete pracovat:
Domov u studánky
Anenská Studánka na Orlickoústecku 41
Kontaktní údaje:
Tel.: 465 507 700
E-mail: info@domust.cz

Další zaměstnání podle lokality