Nabídka práce DĚLNÍK - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 23.07.2024 firma - zaměstnavatel HAMIZA obalový servis s.r.o. (02604736). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je 18 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
DĚLNÍK
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.07.2024
Mzda:
14 200 až 18 000 Kč
Pracovní pozice je vyhrazena pro osoby zdravotně znevýhodněné či OZP s 1.-3. stupněm invalidity.
Pracovní doba: od 07.00 do 13.30 hodin, možnost rozšíření pracovní doby až na 8 hodin/den.
Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou.
Vítáno je řidičské oprávnění na motorový vysokozdvižný vozík
Náplň práce: strojní a ruční výroba obalů z vlnité lepenky a papírů, kompletace výrobků z komponentů (práce je prováděna vestoje).
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či osobně na adrese provozovny (po - pá od 07.00 do 13.00 hodin).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, HAMIZA obalový servis s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67073993
Zaměstnavatel:
HAMIZA obalový servis s.r.o. (02604736)
Kde budete pracovat:
HAMIZA obalový servis s.r.o., ČB
České Budějovice , Vrbenská 97
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 263 190
E-mail: hamiza@email.cz