Nabídka práce Lékař/ka paliativní péče - Šumperk

S novou nabídkou volného pracovního místa LÉKAŘ/KA PALIATIVNÍ PÉČE v lokalitě Šumperk přichází na pracovní trh ke dni 23.07.2024 firma - zaměstnavatel Nemocnice Šumperk a.s. (47682795). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
Lékař/ka paliativní péče
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Lékaři specialisté
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
23.07.2024
Mzda:
40 000 Kč
Nabízené benefity
Naturální výhody zvýhodněné zaměstnanecké volání i pro rodinné příslušníky
Podnikové stravování příspěvek na stravné
Dovolená navíc 25 dní
Jiné výhody karta benefitů, osobní poradenství - služba ELA, akce pro zaměstnance
Poznámka k nabídce práce:
Co požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecného lékařství v souladu se zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění;
- zájem o paliativní medicínu.
Co Vás čeká:
- stanete se součástí konziliárního nemocničního týmu podpůrné a paliativní péče a budete spolupracovat napříč odděleními Nemocnice Šumperk a to především při:
- péči o nevyléčitelně nemocné pacienty a jejich blízké;
- poskytování podpory v různých fázích nemoci a pozůstalostní péči;
- péči o pacienty a jejich blízké ve velké spádové oblasti.
Co nabízíme:
- zázemí a pracovní stabilitu u významné soukromé společnosti;
- plný pracovní úvazek, případně kratší úvazek dle Vašich možností, možná je práce na dohodu mimo pracovní poměr;
- stabilní a motivující mzdové ohodnocení;
- široké finanční i nefinanční zaměstnanecké benefity.
K žádosti je třeba doložit:
- motivační dopis;
- životopis;
- fotokopie dokladů o dosažené kvalifikaci.
Další benefity: příspěvek na pezijní připojištění, bezúročné zápůjčky, relaxační pobyty a vouchery za zvýhodněné ceny, slevy u smluvních partnerů.
TĚŠÍME SE NA VAŠE REAKCE!
Kontakt: e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67074173
Zaměstnavatel:
Nemocnice Šumperk a.s. (47682795)
Kde budete pracovat:
Nemocnice Šumperk a.s.
Šumperk , Nerudova 640
Kontaktní údaje:
Tel.: 583335006
E-mail: personalni@nemocnicesumperk