Nabídka práce Administrativní pracovník/pracovnice - denní recepční - Přerov

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - DENNÍ RECEPČNÍ v lokalitě Přerov přichází na pracovní trh ke dni 24.07.2024 firma - zaměstnavatel DELTA 3 Přerov spol. s r.o. (26853299). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 130 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Administrativní pracovník/pracovnice - denní recepční
Odvětví:
Administrativa
Obchod a cestovní ruch
Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
24.07.2024
Mzda:
130 Kč/hod
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Pracovní doba 7.00 - 15.30 hod., pouze denní směny, možnost výkonu práce i na zkrácený úvazek (dle dohody).

Pracovní náplň:
recepční budovy Medical přijímá a organizuje/usměrňuje návštěvy, přebírá/předává denní poštu, spojuje telefonní hovory; občasná jízda služebním vozem pro poštu

Požadujeme:
znalost základní práce na PC (Word a Excel, net, outlook); Nutná znalost AJ na úrovni min.B1 (schopnost komunikovat osobně i telefonicky), ŘP skupiny B;

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu na e-mail : cbsdelta@volny.cz,
Poznámka:
uchazeči budou telefonicky kontaktování s nabídkou termínu prohlídky pracoviště

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67074590
Zaměstnavatel:
DELTA 3 Přerov spol. s r.o. (26853299)
Kde budete pracovat:
DELTA 3 Přerov spol. s r.o. - Olympus
Přerov , Teličkova 457
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 754 469
E-mail: cbsdelta@volny.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání