Nabídka práce ÚČETNÍ - Vítkov na Opavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚČETNÍ v lokalitě Vítkov na Opavsku přichází na pracovní trh ke dni 26.07.2024 firma - zaměstnavatel Best Account s.r.o. (05067014). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 23 000 Kč .

Pracovní pozice:
ÚČETNÍ
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Úředníci v oblasti účetnictví
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.07.2024
Mzda:
23 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenkový paušál, firemní vzdělávání, káva a čaj na pracovišti
*KO:Cábová Veronika, tel.: 721 075 783, e-mail: sekretariat@bestaccount.cz

Požadujeme:
- Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup k práci
- Znalost programu PREMIER SYSTÉM výhodou
- Znalost MS Office
- Řidičský průkaz výhodou
- Kariérní růst
- Kladný přístup k elektronickým a digitálním procesům velkou výhodou

Náplň práce:
- Základní kontrola a zpracování přijatých faktur
- Účtování jednoduchých účetních operací
- Archivace účetních dokladů
- Administrativní podpora senior účetního
- Příprava podkladů pro DPH
- Zpracování bankovních výpisů, digitalizace a datová optimalizace technologických procesů
- Nastavování automatizaci práce

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67075014
Zaměstnavatel:
Best Account s.r.o. (05067014)
Kde budete pracovat:
Best Account s.r.o. - pracoviště
Vítkov na Opavsku, Wolkerova 1009
Kontaktní údaje:
Tel.: 721 075 783
E-mail: sekretariat@bestaccount.cz

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa