Nabídka práce Správce IT infrastruktury - Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa SPRÁVCE IT INFRASTRUKTURY v lokalitě Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 23.08.2024 firma - zaměstnavatel Plzeňská teplárenská, a.s. (49790480). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Správce IT infrastruktury
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
23.08.2024
Mzda:
35 000 až 45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
" Zajištění rozborů závad řídících systémů, likvidaci poruch a realizaci nápravných opatření
" Administrace DCS, SCADA systémů a PLC. Provádí kvalifikované údržbové zásahy a organizuje jejich údržbu.
" Administrace a údržba PC, serverů a technologických sítí. Odpovídá za stav a aktualizaci SW, HW a počítačových sítí ICS, včetně technické dokumentace.
" Zavádění požadavků kybernetické bezpečnosti
" Spolupráce s dodavateli a servisními firmami a kontrola jejich činnosti
" Spolupracuje s oddělením IT
Požadujeme:
" VŠ vzdělání technického směru (informační technologie, automatizace, elektrotechnika)
" Praktické znalosti v oblasti průmyslových řídicích systémů a komunikací
" Praktické znalosti sítí a síťových technologií
" Administrátorské znalosti pro údržbu a správu HW/SW vybavení
" Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
" Nařízení vlády 194/2022 (bývalá vyhláška 50 nebo obor studia, který ji umožňuje)
" Řidičské oprávnění skupiny B
Absolvent za předpokladu praxe v oboru při studiu
Nabízíme:
Stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na dovolenou, 25 dnů dovolené, PC, mob.tel.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Reference:
67075157
Zaměstnavatel:
Plzeňská teplárenská, a.s. (49790480)
Kde budete pracovat:
Plzeňská teplárenská, a.s. - Doubravecká 2760/1, Plzeň
Plzeň , Doubravecká 2760
Kontaktní údaje:
Tel.: 377 180 205 Po-pá 6.00-14.00h
E-mail: Jirina.cervena@plzenskateplarenska.cz

Další zaměstnání podle lokality

Užitečné informace k pracovnímu místu

Specialista operačních systémů a sítí nastavuje parametry operačních systémů počítačů a počítačových sítí za účelem zajištění funkčnosti a bezpečnosti provozování výpočetních systémů.
Přebírání, ověřovaní, uvádění do provozu a nastavení parametrů operačních systémů a počítačových sítí.
Monitoring a diagnostika provozu operačních systémů a počítačových sítí.
Optimalizace využívání operačních systémů, počítačových sítí a modifikace jejich parametrů.
Zajištění antivirové ochrany dat a jejich zálohování.
Implementace firemních a systémových aplikací a programů.
Správa počítačových sítí z hlediska jejich funkčnosti a bezpečnosti.
Detekce vad a chyb sítí a jejich jednotlivých segmentů.
Zajišťování pohotovosti pro zabezpečení funkčnosti operačních systémů, sítí a prvků infrastruktury.
Zálohování a zajišťování obnovy operačních systémů, konfigurace operačních systémů a síťových prvků.
Vedení a udržování příslušné dokumentace.