Nabídka práce Ŕidič - strážný - Ostrov na Karlovarsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŔIDIČ - STRÁŽNÝ v lokalitě Ostrov na Karlovarsku přichází na pracovní trh ke dni 04.09.2024 firma - zaměstnavatel Vězeňská služba České republiky (00212423). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 34 800 Kč .

Pracovní pozice:
Ŕidič - strážný
Odvětví:
Doprava
Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.09.2024
Mzda:
34 800 Kč
Kontakt: Tereza Oláh Grossmannová Bc., tel.: 353 240 622, e-mail: 07nabor@vez.ost.justice.cz
Pracovní doba: 6:30 - 15:00 h.
Náplň práce: Zajišťování přepravy zaměstnanců a eskortování vězněných osob do zdravotnických zařízení a k
soudům.
Požadavky:
- středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou
- řidičské oprávnění B, C, D
- trestní bezúhonnost
- státní občanství ČR
- náborový příspěvek 150.000,- Kč,
- Stabilizační příspěvek 5.000,- Kč,
- 6 týdnů dovolené,
- možnost karierního růstu a zvyšování kvalifikace,
- možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního
zařízení a posilovny věznice,
- benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování,
rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné
půjčky,

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67075658
Zaměstnavatel:
Vězeňská služba České republiky (00212423)
Kde budete pracovat:
Vězeňská služba ČR - Věznice Ostrov - 001
Ostrov na Karlovarsku 22
Kontaktní údaje:
Tel.: 353 240 622
E-mail: 07nabor@vez.ost.justice.cz