Nabídka práce Obchodní manažer/manažerka pro reklamní agenturu - Frýdek-Místek

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ MANAŽER/MANAŽERKA PRO REKLAMNÍ AGENTURU v lokalitě Frýdek-Místek přichází na pracovní trh ke dni 05.08.2024 firma - zaměstnavatel MPM -QUALITY v.o.s. (47987430). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 50 000 Kč .

Pracovní pozice:
Obchodní manažer/manažerka pro reklamní agenturu
Odvětví:
Management
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Řídící pracovníci v oblasti obchodu
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.08.2024
Mzda:
50 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody motivující finanční ohodnocení, firemní benefity (firemní akce, nákup firemního
Poznámka k nabídce práce:
z:30/7/2024 a:5/8/2024
Hledáme Obchodního Manažera pro Reklamní Agenturu
Pro naši reklamní agenturu hledáme zkušeného a vášnivého obchodního manažera, který se připojí k našemu týmu. Pokud máte rádi dynamické prostředí, zkušenosti s prodejem v reklamním průmyslu a umíte motivovat tým k dosažení vynikajících výsledků, právě vás hledáme!

Náplň práce:
- Vedení a rozvoj obchodního oddělení agentury
- Aktivní vyhledávání nových klientů a budování dlouhodobých obchodních vztahů
- Příprava a prezentace komplexních reklamních strategií a kampaní
- Řízení obchodního procesu od nabídky až po uzavření smlouvy
- Analýza trhu, sledování konkurence a identifikace nových obchodních příležitostí
- Spolupráce s kreativními týmy při vytváření a realizaci reklamních řešení
- Vedení a expanze obchodního oddělení pro east Europe - CZ, PL, HU, SK
- Znalost produktů a služeb
- Business development, zrychlování procesů
- Implementace AI technologie a jejich využití
- Práce s marketplace a jejich napojení do systému

Požadujeme:
- Minimálně 5 let zkušeností v obchodu s reklamou, mediálním prostředím nebo marketingových službách
- Silné schopnosti v jednání a vyjednávání, schopnost budovat a udržovat dlouhodobé obchodní vztahy
- Výborné organizační a komunikační schopnosti
- Znalost AJ (písemnou i mluvenou formou), polština, slovenština a jiné jazyky výhodou
- Schopnost týmové práce a vedení týmu
- Porozumění e-commerce a B2B potřebám
- Znalost základních IT pojmů

Nabízíme:
- Možnost podílet se na prestižních projektech pro široké spektrum klientů
- Motivující finanční ohodnocení
- Přátelskou a podporující pracovní atmosféru
- Firemní benefity (firemní akce, nákup firemního zboží za zvýhodněné ceny)

kontakt: Taťána Dudová, e-mail: dudova@pmp-quality.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Reference:
67075793
Zaměstnavatel:
MPM -QUALITY v.o.s. (47987430)
Kde budete pracovat:
MPM -QUALITY v.o.s.. - pracoviště Příborská
Frýdek-Místek , Příborská 1473
Kontaktní údaje:
E-mail: dudova@mpm-quality.cz