Nabídka práce Opravář zemědělských strojů, strojní mechanik, autoelektrikář - Křelov-Břuchotín na Olomoucku

S novou nabídkou volného pracovního místa OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ, STROJNÍ MECHANIK, AUTOELEKTRIKÁŘ v lokalitě Křelov-Břuchotín na Olomoucku přichází na pracovní trh ke dni 26.08.2024 firma - zaměstnavatel LOCRA - Tech s.r.o. (07094361). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 180 Kč/hod .

Opravář zemědělských strojů, strojní mechanik, autoelektrikář
Odvětví:
Výroba a provoz
Mechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.08.2024
Mzda:
180 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň:
Servis a opravy hydraulických nakládacích jeřábů, práce na dílně i u zákazníka.
Požadujeme:
Manuální zručnost, spolehlivost, práce v kolektivu, řidičský průkaz skupiny B, C výhodou, svářečský průkaz CO2 výhodou. Praxe v oboru není nutností, zaučení je samozřejmostí.

První kontakt telefonicky (7:00 - 15:30), e-mailem nebo osobně (POUZE po telefonické dohodě).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
67075988
Zaměstnavatel:
LOCRA - Tech s.r.o. (07094361)
Kde budete pracovat:
LOCRA - Tech s.r.o. - prac. Křelov-Břuchotín
Křelov-Břuchotín na Olomoucku, Horecká 518
Kontaktní údaje:
Tel.: +420777647096
E-mail: kral@locra-tech.cz