Nabídka práce Montážní dělníci - Varnsdorf na Děčínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI v lokalitě Varnsdorf na Děčínsku přichází na pracovní trh ke dni 09.10.2024 firma - zaměstnavatel CZECH PAN s.r.o. (25042050). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 150 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Montážní dělníci
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.10.2024
Mzda:
150 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Československých letců č.p. 786
407 47 Varnsdorf 1

Nástup možný ihned.

Požadavky:
- zkušenost a praxe s realizací dřevostaveb

Náplň práce:
- montáž dřevostaveb ze stavebního systému K-Kontrol

Nabízíme:
- stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt: Bc. Petra Janečková, tel. 774 380 255 (volat po - pá od 7:00 - 15:30), e-mail: janeckova@czechpan.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67076013
Zaměstnavatel:
CZECH PAN s.r.o. (25042050)
Kde budete pracovat:
CZECH PAN s.r.o. - 01 (sídlo)
Varnsdorf na Děčínsku, Československých letců 786
Kontaktní údaje:
Tel.: 774380255
E-mail: janeckova@czechpan.cz