Nabídka práce INSPEKTOR / INSPEKTORKA SILNIČNÍ SÍTĚ (mostař/mostařka) - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa INSPEKTOR / INSPEKTORKA SILNIČNÍ SÍTĚ (MOSTAŘ/MOSTAŘKA) v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 25.09.2024 firma - zaměstnavatel Správa silnic Královéhradeckého kraje (70947996). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 33 000 Kč .

Pracovní pozice:
INSPEKTOR / INSPEKTORKA SILNIČNÍ SÍTĚ (mostař/mostařka)
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Odborní pracovníci hospodářské správy
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
25.09.2024
Mzda:
33 000 Kč
PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou
Místo výkonu práce je v HK, Na Okrouhlíku 1371/30 i v Rychnově nad Kněžnou, Pod Budínem 1179
Více informací o nabízené pozici naleznete na www.sskhk.cz -> O organizaci -> Volné pozice. Životopisy zasílejte na adresu: ludmila.vlckova@uskhk.eu.
Požadujeme:
o SPŠ stavební nebo VŠ obor dopravní stavby nebo silniční doprava výhodou
o uživatelská znalost práce na PC
o ŘP skupiny B
o velmi dobrá místopisná znalost oblasti
o osvědčení k výkonu běžných prohlídek mostních objektů pozemních komunikací udělené Ministerstvem dopravy ČR výhodou
Náplň práce:
o Zabezpečuje úkoly vyplývající z funkce majetkového správce silničních mostních objektů na svěřeném území.
o Podílí se na přípravě plánu oprav a údržby mostů a zdí na silniční síti - zpracovává rozpočty na provedení prací.
o Přebírá a kontroluje fakturaci provedených prací běžné údržby mostních objektů a zdí.
o Provádí a zajišťuje pravidelné prohlídky mostů dle zákona č. 13/1997 Sb. v platném znění, ČSN 73 6221 a provozní dokumentace a uplatňuje požadavky, z těchto prohlídek vyplývající (plán údržby a oprav).
o Připravuje podklady pro investiční záměry.
o Kontroluje, připomínkuje a odsouhlasuje projektovou dokumentaci k investičním záměrům.
o Pracuje s evidenčním systémem MostařNet.
o Zpracovává žádosti o stanovení místní úpravy provozu na pozemních komunikacích (dopravní značení) v souvislosti se zatížitelností mostních konstrukcí.
o Spolupracuje při aktualizaci pasportu a evidenci mostních objektů.
o Vydává stanoviska k žádostem o povolení zvláštního užívání silnic (přeprava nadměrných nákladů).
o Vydává závazná stanoviska pro umístění cizích zařízení do mostních objektů
Nabízíme: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
o osobní ohodnocení
o zvláštní příplatek
o 5 týdnů dovolené, 5 sick days
o stravenky formou paušálu
o možnost využití homeoffice
o nepeněžní benefity
o služební telefon, notebook, služební vozidlo
o pružná pracovní doba
zajistíme nutné kurzy a školení
Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky (7:30 - 16:00)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67076042
Zaměstnavatel:
Správa silnic Královéhradeckého kraje (70947996)
Kde budete pracovat:
Správa silnic Královéhradeckého kraje
Hradec Králové , Na Okrouhlíku 1371
Kontaktní údaje:
Tel.: 495 540 219, 725 929 139
E-mail: ludmila.vlckova@uskhk.eu

Další zaměstnání podle lokality