Nabídka práce Operátoři výroby - provozovna Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOŘI VÝROBY v lokalitě provozovna Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. přichází na pracovní trh ke dni 02.08.2024 firma - zaměstnavatel Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. (41189698). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Operátoři výroby
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na výrobu nápojů
Počet volných míst:
5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
02.08.2024
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Dominika Radová, e-mail: dominika.radova@cchellenic.com

Práce v pevném 4směnném nonstop 24/7 provozu (12hodinová směna) - denní 6:00-18:00; noční 18:00-6:00; (krátký-dlouhý týden). Směny se plánují dopředu, budete mít vždy přehled, jak bude vypadat Váš pracovní rozvrh.
Náš závod v Praze 9 - Kyjích je lehce dostupný z celé Prahy a středních Čech autobusem, metrem, vlakem nebo autem (před závodem zastávka autobusu, nedaleko stanice metra B Černý Most a Rajská zahrada, vlaková zastávka Praha Kyje na trati do Kolína a ze středních Čech + rozlehlé parkoviště pro dojíždějící autem).
VAŠE NOVÁ NÁPLŇ PRÁCE:
" Obsluha výrobní linky v rychlém a dynamickém prostředí
" Doplňování obalového materiálu, manuální práce a úklid pracoviště
" Spolupráce s údržbou na odstávkách linek
" Odpovědnost za chod linky
" Spolupráce s ostatními kolegyněmi/kolegy na směně a ochota si vyjít vstříc
" Drobné mechanické opravy zařízení (na složitější opravy máme tým mechaniků a elektroúdržby)
JSOU TOTO VAŠE TAJNÉ INGREDIENCE?
" Zkušenost z výrobního závodu alespoň 1 rok
" Výrobní myšlení, technické znalosti
" Manuální zručnost
" Práce s počítačem
" Rozumíte a mluvíte česky na pokročilé úrovni (není nutný rodilý mluvčí, ale je třeba se dobře dorozumět s kolegy, vedoucími a údržbáři)
" Ochota pracovat po domluvě přesčas

Zaměstnanecké výhody:
" Můžete se dál vzdělávat v obsluze na složitějších strojích a do budoucna zkusit pozici směnového vedoucího.
" Ohodnocení s měsíční bonusovou složkou a příplatky.
" I když hledáme kolegu/kolegyni na stálo, nabízíme smlouvu na dobu určitou 1 rok a poté možnost prodloužit na neurčito.
" Samostatná a zodpovědná práce na lince.
" Práce pro stabilního zaměstnavatele, kde máte jistotu uplatnění.
" Zaškolení od zkušených kolegů, podpora vedoucího směny.
" Balík benefitů: 5 týdnů dovolené; dny osobního volna - 2 dny, fasování produktů; pitný režim; nákup produktů a firemních reklamních předmětů za zvýhodněné ceny; systém flexibilních benefitů na sport, kulturu, volný čas a do lékáren; příspěvek na penzijní připojištění; stravování v kantýně/příspěvěk na stravování; zvýhodněné volání pro Vás i rodinu; možnost nákupu zaměstnaneckých akcií, které se Vám zvýhodňují.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67076916
Zaměstnavatel:
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. (41189698)
Kde budete pracovat:
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.
provozovna Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: dominika.radova@cchellenic.com