Nabídka práce ÚČETNÍ - Hlučín na Opavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚČETNÍ v lokalitě Hlučín na Opavsku přichází na pracovní trh ke dni 05.08.2024 firma - zaměstnavatel Baloušek, s.r.o. (61947008). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ÚČETNÍ
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Účetní všeobecní
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.08.2024
Mzda:
35 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody příspěvek na stravování, životní/penzijní pojiš, pravidelná školení,firemní akce
KO: Turková Andrea Ing., tel.: 591 144 415, e-mail: svoboda@balousektisk.cz

Požadavky:
- SŠ nebo VŠ ekonomického směru,
- zkušenosti na obdobné pozici alespoň 2 roky,
- uživatelská znalost práce v MS Office (především Excel)
- znalost české daňové legislativy
- zkušenosti s prací v programu Abra výhodou
- systematičnost, odpovědnost, pečlivost

Náplň práce:
- zpracování došlých faktur, účtování bankovních výpisů, vedení pokladny
- zpracování zápočtů pohledávek a závazků
- evidence a účtování cestovních náhrad
- znalost problematiky zpracování mezd výhodou
- kontrola podkladů pro zpracování DPH
- administrativní činnost, příprava statistik
příspěvek na životní nebo penzijní připojištění

Pracovní doba: Po-Pá (8,00-16,30 hod).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Praxe v povoláních:
Dovednosti:
Práce s PC MS Office, Abra výhodou
Ekonomika - podvojné účetnictví
Ekonomika - fakturace

Reference:
67077295
Zaměstnavatel:
Baloušek, s.r.o. (61947008)
Kde budete pracovat:
Baloušek, s.r.o.
Hlučín na Opavsku, Ostravská 1112
Kontaktní údaje:
Tel.: 591 144 415
E-mail: turkova@balousektisk.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání