Nabídka práce Řidič / řidička autobusu - Kroměříž

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ / ŘIDIČKA AUTOBUSU v lokalitě Kroměříž přichází na pracovní trh ke dni 23.08.2024 firma - zaměstnavatel Z-Group bus a.s. (45192120). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Řidič / řidička autobusu
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
23.08.2024
Mzda:
45 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie Cafeterie
Dovolená navíc
Jiné výhody příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na lázeňský pobyt
Poznámka k nabídce práce:
Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: trasy na Kroměřížsku, v okolí Holešova a Bystřice pod Hostýnem
- Požadavky: ŘP D, profesní průkaz, trestní bezúhonnost, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
- doba určitá s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Benefity: HM + osobní ohodnocení, kafeterii v podobě karty Edenred, příspěvek na penzijko a životko až 1.100,- Kč měsíčně, příspěvek na týdenní pobyt v našich lázních v Darkově, nebo Brusně (SK)
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kvetoslav.nabelek@zgroupbus.cz, nebo poštou na adresu firmy, příp. kontakt telefonicky pan Nábělek, tel.: 739 647 702.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče
Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D
Jazykové znalosti:
Čeština (aktivní)

Ano, Z-Group bus a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67077365
Zaměstnavatel:
Z-Group bus a.s. (45192120)
Kde budete pracovat:
Z-Group bus a.s. - Kroměříž
Kroměříž , Skopalíkova 2385
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 647 702
E-mail: kvetoslav.nabelek@zgroupbus.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání