Nabídka práce Montážní dělník/dělnice - plnění panelů - Rožnov pod Radhoštěm na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE - PLNĚNÍ PANELŮ v lokalitě Rožnov pod Radhoštěm na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 28.08.2024 firma - zaměstnavatel REMAK a.s. (15770397). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 34 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Montážní dělník/dělnice - plnění panelů
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
28.08.2024
Mzda:
29 000 až 34 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Jiné výhody příspěvek na dopravu, možnost stravování aj.
Poznámka k nabídce práce:
NÁPLŇ PRÁCE:
Plnění panelů minerální vatou
Nýtování a mástrování panelů
Silikování a tmelení panelů
Řezání izolace
Třídění panelů na sekce, ukládání do košů
Údržba nýtovacích pistolí
Řezání plastových profilů dle technické dokumentace
Řezání hliníkových profilů dle technické dokumentace
Řezání kovových profilů dle technické dokumentace

Práce je vhodná svým charakterem i pro ženy

NABÍZÍME:
Příspěvek na dopravné, příspěvky do fondu zaměstnaneckých výhod, možnost stravování, nebo příspěvku na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, pololetní odměny aj.

PRVNÍ KONTAKT:
výhradně e-mailem na: personal@remak.cz

ov.t. 28.8.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67077609
Zaměstnavatel:
REMAK a.s. (15770397)
Kde budete pracovat:
REMAK a.s.
Rožnov pod Radhoštěm na Vsetínsku, Zuberská 2601
Kontaktní údaje:
Tel.: 571 877 101
E-mail: personal@remak.cz

Další práce podle lokality