Nabídka práce Řidič/ka sk. C+E na pravidelné přepravní linky (dvojposádka) - Vsetín

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ/KA SK. C+E NA PRAVIDELNÉ PŘEPRAVNÍ LINKY (DVOJPOSÁDKA) v lokalitě Vsetín přichází na pracovní trh ke dni 09.08.2024 firma - zaměstnavatel KOTRLA a.s. (47676663). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Řidič/ka sk. C+E na pravidelné přepravní linky (dvojposádka)
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči tahačů
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
09.08.2024
Mzda:
41 000 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody příspěvek na dojíždění, další benefity..
POŽADUJEME: ŘP sk. C+E, profesní a zdravotní způsobilost, digitální karta, praxe není nutná, pojištění odpovědnosti za škody způsobené z výkonu povolání.
NÁPLŇ PRÁCE: Jedná se o pravidelné kyvadlové přepravy ve dvoj posádce. Vhodné pro uchazeče bez praxe.
NABÍZÍME: zaměstnanecké benefity, příspěvek na dojíždění

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle: 777 711 591 nebo e-mailem: josef.janis@kotrla.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Reference:
67078807
Zaměstnavatel:
KOTRLA a.s. (47676663)
Kde budete pracovat:
KOTRLA a.s.
Vsetín , Rokytnice 190
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 711 591
E-mail: josef.janis@kotrla.cz

Další zaměstnání podle lokality