Nabídka práce Pracovníci zákaznické podpory v německém jazyce - Vsetín

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍCI ZÁKAZNICKÉ PODPORY V NĚMECKÉM JAZYCE v lokalitě Vsetín přichází na pracovní trh ke dni 09.08.2024 firma - zaměstnavatel Libristo Media s.r.o. (04448367). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 32 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pracovníci zákaznické podpory v německém jazyce
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.08.2024
Mzda:
28 000 až 32 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody stravenky, občerstvení na pracovišti, sleva na sortiment, sick days
Poznámka k nabídce práce:
HLEDÁŠ ZAJÍMAVOU PRÁCI SE SKVĚLÝMI KOLEGY?
Provozujeme unikátní internetové knihkupectví s nejširší knižní nabídkou v Evropě.
Působíme nejenom v Česku, ale také v dalších evropských zemích. Do mladého
týmu hledáme na HPP kolegu, který bude pečovat o naše zákazníky v německy mluvících zemích.

NÁPLŇ PRÁCE: Komunikace se zákazníky v němčině – telefonicky a e-mailem, překlad textů do němčiny, vyhledávání informací na internetu, administrativní práce

POŽADUJEME: Komunikativnost, znalost německého jazyka na úrovni rodilého mluvčího, znalost práce s PC – Word, Excel, e-mailový klient, internetový prohlížeč, schopnost
vyhledat informace na internetu

NABÍZÍME: Slevy na prodávaný sortiment, občerstvení na pracovišti, stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days

PRVNÍ KONTAKT: Pokud chcete být naší novou posilou právě vy, neváhejte a zašlete nám svůj životopis a motivační dopis e-mailem na: jobs@libris.to

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Němčina (aktivní)

Reference:
67078819
Zaměstnavatel:
Libristo Media s.r.o. (04448367)
Kde budete pracovat:
Libristo Media s.r.o.
Vsetín , Sychrov 55
Kontaktní údaje:
Tel.: jobs@libris.to

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa