Nabídka práce SPECIALISTA/KA IT UŽIVATELSKÉ PODPORY, operátor/ka CHD - (Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec,.. Celkem 4 okresů)

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA/KA IT UŽIVATELSKÉ PODPORY, OPERÁTOR/KA CHD v lokalitě (Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec,.. Celkem 4 okresů) přichází na pracovní trh ke dni 13.08.2024 firma - zaměstnavatel Liberecká IS, a.s. (25450131). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
SPECIALISTA/KA IT UŽIVATELSKÉ PODPORY, operátor/ka CHD
Odvětví:
Informační technologie
Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
13.08.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- Komunikace s uživateli a řešiteli pomocí nástrojů Centrálního Helpdesku
- Komunikace s uživateli po emailu, telefonu i osobně
- Řešení technických požadavků přes nástroje vzdálené podpory i fyzicky u uživatelů
- Koordinace činností souvisejících s realizací požadavků
- Monitoring funkčnosti systémů
- Instalace, údržba a správa HW i SW
- Administrativa spojená s evidencí, inventarizací a správou koncových zařízení
- Monitoring a vedení dokumentace v rámci IS/ICT
- Budete se podílet s ostatními týmy na správě a rozvoji počítačových sítí, informačních systémů a souvisejících technologií
- Administrace svěřených systémů
Požadujeme:
- Min. USO s maturitou (vzdělání technického směru se zaměřením na ICT/IS výhodou)
- Znalost produktů MS Office, MS Windows
- Obecný technický přehled v oblasti IT technologií
- Dobré komunikační schopnosti, zákaznický přístup a aktivitu při podpoře uživatelů přímo i po telefonu
- Smysl pro týmovou práci
- Pečlivost a chuť dotáhnout věci do konce
- Spolehlivost, flexibilitu a loajalitu
- Znalost anglického jazyka min. na úrovni čtení technické dokumentace
- Řidičský průkaz skupiny B
Výhodou bude:
- Praxe na obdobné pozici (IT správa, rozvoj a administrace informačních systémů)
- Chuť učit se novým věcem a získávat nové znalosti a skilly
- Analytické a komunikační schopnosti a dovednosti
Liberecká IS, a.s. nabízí:
- Zázemí stabilní firmy s pracovištěm v centru Liberce
- Velmi zajímavou a perspektivní pozici v IT
- Práce nejen v kanceláři, ale i v terénu
- Přátelskou firemní kulturu s velkým důrazem na týmovou spolupráci
- Prostor pro vlastní iniciativu a osobní rozvoj
- Nové zkušenosti a lektorský přístup k nováčkům. Co neumíš, naučíš se, důležité je nadšení a chuť zlepšovat se
- Nástupní mzda cca 30000,- Kč
- Pravidelné zaměstnanecké hodnocení
Životopisy zasílat na e-mail: Lofflerova.Anna@is.liberec.cz nebo zidlicka.iveta@is.liberec.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
67079557
Zaměstnavatel:
Liberecká IS, a.s. (25450131)
Kde budete pracovat:
Liberecká IS, a.s.-003 Liberecký kraj
(Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Semily)
Kontaktní údaje:
Tel.: 485 243 035
E-mail: lofflerova.anna@is.liberec.cz

Další zaměstnání podle lokality