Nabídka práce Kontrolor/kontrolorka kvality - Česká Lípa

S novou nabídkou volného pracovního místa KONTROLOR/KONTROLORKA KVALITY v lokalitě Česká Lípa přichází na pracovní trh ke dni 14.08.2024 firma - zaměstnavatel IMG BOHEMIA s.r.o. (49824732). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 25 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Kontrolor/kontrolorka kvality
Odvětví:
Výroba a provoz
Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
14.08.2024
Mzda:
20 000 až 25 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 25 dní dovolené
Zvláštní prémie 13. a 14. plat, mimořádné odměny, příplatky nad rámec ZP
Jiné výhody stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, výhodné mobilní volání,
Požadavky: SŠ/Vyučení technického směru, znalost práce s měřidly, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce na PC,zodpovědnost, samostatnost, pečlivost.

Náplň práce: Sleduje a kontroluje dodržování technologie výroby, kontroluje vstupní materiály, provádí kontrolu kvality výrobků a kontrolní měření, navrhuje a provádí nápravná opatření, spolupracuje na nových postupech a přípravcích. Vše rádi naučíme, zaškolíme.

Nabízíme: Práci ve stabilní české rodinné firmě v centru ČL, přátelské pracovní prostředí a zajímavé benefity. Možnost prodloužení smlouvy na neurčito.

- 25dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, 13.a 14.plat, mimořádné odměny, příplatky nad rámec ZP, výhodné mobilní volání, možnost další sebevzdělávání, přátelský kolektiv rodinné firmy, každoroční navyšování mzdy

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67080093
Zaměstnavatel:
IMG BOHEMIA s.r.o. (49824732)
Kde budete pracovat:
IMG BOHEMIA s.r.o. - Česká Lípa
Česká Lípa , Dubická 986
Kontaktní údaje:
Tel.: 381 679 993, personalni@img-management.cz