Nabídka práce prodavač/ka do bistra - Moravská Třebová na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČ/KA DO BISTRA v lokalitě Moravská Třebová na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 16.08.2024 firma - zaměstnavatel Speramus s.r.o. (01814508). Výše nabídnuté mzdy za (25 hod/týdně) je přinejmenším 13 315 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
prodavač/ka do bistra
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači potravinářského zboží
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
25
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
16.08.2024
Mzda:
13 315 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Vhodné pro OZP.
CHARITNÍ SOCIÁLNÍ PODNIK SPERAMUS s. r. o.
HLEDÁ PRODAVAČE/ČKU DO BISTRA "U ANDĚLA"
POŽADAVKY: vzdělání střední s maturitou nebo s výučním listem v oboru prodavač/ksa, kuchař/číšník, pracovitost, férové jednání, loajalita, slušnost, respekt k lidem a hodnotám společnosti, spolehlivost, trestní bezúhonnost, odpovídající zdravotní stav pro výkon práce prodavačky v potravinářském provozu (bistru), schopnosti a dovednosti pracovat s lidmi - obsluhovat zákazníky (práce s pokladnou), pozitivní přístup k lidem i práci, ochotu si vzájemně pomáhat a vycházet vstříc
NABÍZÍME: příjemné pracovní prostředí a kolektiv, možnost seberealizace a pracovního uplatnění na chráněném trhu práce, smyslplnou práci s možností se podílet na rozvoji sociálního podniku, práci na zkrácený úvazek
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha zákazníků, práce s pokladnou, pokladní hotovostí, prodej potravinářských a cukrářských výrobků, nápojů a dalšího občerstvení v bistru (chlebíčky, poháry)
KONTAKT: emailem: ludmila dostalova@mtrebova.charita.cz
Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: profesní životopis
Životopis doplňte, prosím, o následující prohlášení: Prohlašuji, že mě soc. podnik Speramus s. r. o. seznámil se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.
Přihlášky zasílejte do 26.8.2024 na adresu: Speramus s. r. o., Svitavská 44, 571 01, Moravská Třebová - obálku označte heslem "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ POTRAVINOVÁ DÍLNA SPERAMUS", nebo scanem na e-mail: ludmila dostalova@mtrebova.charita.cz
Vybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.
Speramus s. r. o. si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC

Ano, Speramus s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67080783
Zaměstnavatel:
Speramus s.r.o. (01814508)
Kde budete pracovat:
Speramus s.r.o.
Moravská Třebová na Svitavsku, Kostelní nám. 24
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 002 756
E-mail: ludmila.dostalova@speramus,cz