Nabídka práce Technik - strojní služba, Technička - strojní služba - Česká Lípa

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNIK - STROJNÍ SLUŽBA, TECHNIČKA - STROJNÍ SLUŽBA v lokalitě Česká Lípa přichází na pracovní trh ke dni 20.08.2024 firma - zaměstnavatel Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje (70888744). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 530 Kč .

Pracovní pozice:
Technik - strojní služba, Technička - strojní služba
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Příslušníci v jednotkách požární ochrany HZS ČR
Pracovní poměr - plný úvazek
Služební poměr
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.08.2024
Mzda:
35 530 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování příspěvek na stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody přísp. volnočasové aktivity, zvýhodněný mob. tarif, rekreace
Zákonné požadavky: bezúhonnost, státní občanství ČR, minimální stupeň dosaženého vzdělání -střední s maturitní zkouškou
Další požadavky: zdravotní způsobilost A, fyzická způsobilost, osobnostní způsobilost, ŘP C výhodou, ale není podmínkou;

Náplň práce: Komplexní zajišťování odborné činnosti na úseku státního požárního dozoru a požární prevence nebo ochrany obyvatelstva nebo integrovaného záchranného systému nebo krizového plánování a příprav nebo civilního nouzového plánování nebo speciálních služeb.
- Účast při likvidaci mimořádných událostí v rozsahu zabezpečování odborné a technické podpory při zásahu jednotek PO z hlediska nasazení prostředků strojní služby
- Vyhodnocení informací potřebných pro zásah jednotek PO z hlediska použití prostředků strojní služby
- Zabezpečení provozuschopnosti a akceschopnosti prostředků strojní služby.
- Příprava dopravně-provozního řádu a provozních řádů pracovišť strojní služby
- Zabezpečení výdeje a příjmu PHM pro provoz požární techniky, pravidelné vyhodnocení spotřebu PHM včetně plánování a evidence
- Zpracování a vedení agendy související s dopravními nehodami vozidel územního odboru
- Zpracování podkladů pro vyřazení mobilní požární techniky a ostatních služebních dopravních prostředků a prostředků strojní služby, které se poškodily nebo jinak ztratily svou funkčnost.
- Zpracování podkladů pro nákup mobilní požární techniky a ostatních služebních dopravních prostředků a prostředků strojní služby.
- Zajištění pravidelné odborné přípravy a praktického výcviku v oblasti strojní služby příslušníků a členů jednotek PO. Organizace a vyhodnocení kondičních jízd příslušníků.
- Zabezpečení a kontroly, údržby a opravy služebních dopravních prostředků, mobilní požární techniky a ostatních prostředků strojní služby včetně opravárenských, diagnostický a dalších zařízení umožňujících nepřetržitou pohotovost požární techniky a věcných prostředků PO k výjezdu včetně přípravy podkladů pro řídící kontrolu a likvidaci faktur.

Doba neurčitá po 3 letech služby.
Nabízíme: 30 dní dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, příspěvek na stravování, zvýhodněný mobilní tarif, rekreace za zvýhodněnou cenu

První kontakt telefonicky v době od 8:00 - 16,30 hod nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67081678
Zaměstnavatel:
Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje (70888744)
Kde budete pracovat:
Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje - Česká Lípa
Česká Lípa , Karla Poláčka 3152
Kontaktní údaje:
Tel.: 950 470 149, jan.springer@hzscr.cz