Nabídka práce VŠEOBECNÁ/Ý SESTRA/BRATR - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa VŠEOBECNÁ/Ý SESTRA/BRATR v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 20.08.2024 firma - zaměstnavatel Domov seniorů Vratislavice, příspěvková organizace (10898174). Výše nabídnuté mzdy za (23 hod/týdně) je 35 820 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
VŠEOBECNÁ/Ý SESTRA/BRATR
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
23
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
20.08.2024
Mzda:
24 300 až 35 820 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Jiné výhody
Hledáme novou kolegyni/kolegu na zkrácený úvazek do naší organizace, nástup možný od 1. 9. 2024, nebo dle domluvy, smlouva na 1 rok s možností prodloužení.
Poloviční úvazek v nepřetržitém provozu domova, což je cca 7-8 směn (11,5 hod) za měsíc, z toho 2-3 noční.
Platové zařazení: 10. platová třída dle NV č. 564/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, platový stupeň dle prokázané délky praxe od 24.300, -Kč do 35.820, - Kč, při plném úvazku, + příplatky za ztížené pracovní prostředí a noční směny (2.630, - Kč). Po zapracování možnost osobního ohodnocení.
Náplň práce: Jedná se o sledování celkového zdravotního stavu klientů domova, podávání léků, včetně injekční aplikace, odběry, převazy, vše dle ordinace lékaře, dále dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění
Požadujeme: základní znalost práce na PC, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost, vzdělání viz níže
Vzdělání:
a) středoškolské - všeobecná sestra, ukončené maturitou nebo
b) vyšší odborné vzdělání s možností užívání označení "diplomovaný specialista za jménem absolventa získané absolvováním tříletého studia v oboru Diplomovaná všeobecná sestra na VOŠ zdravotnické nebo
c) vysokoškolské bakalářské vzdělání s možností užívání akademického titulu Bc. před jménem získané absolvování tříletého akreditovaného zdravotnického bakalářského studijního oboru pro přípravu všeobecných sester
Nabízíme: Příjemný kolektiv, 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days, dotované závodní stravování ve vlastní jídelně, výhody FKSP (např. vstupenky do ZOO, masáže)
V případě zájmu předkládejte strukturovaný životopis + motivační dopis. Vždy s označením "Všeobecná sestra". Vše je možné zaslat elektronicky na adresu: personalni@dsvratislavice.cz nebo doložit osobně či písemně na adresu příspěvkové organizace, a to nejpozději do 30.9. 2024
Telefonický kontakt možný Po-Pá v době od 8:00 do 12:00.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC

Ano, Domov seniorů Vratislavice, příspěvková organizace uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67081746
Domov seniorů Vratislavice, příspěvková organizace (10898174)
Kde budete pracovat:
Domov seniorů Vratislavice, příspěvková organizace
Liberec , U Sila 321
Kontaktní údaje:
Tel.: 482 750 799
E-mail: personalni@dsvratslavice.cz