Nabídka práce Pracovník/ce logistiky - Široký Důl na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/CE LOGISTIKY v lokalitě Široký Důl na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 26.08.2024 firma - zaměstnavatel Flídr plast s.r.o. (25293931). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 32 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pracovník/ce logistiky
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Úředníci v logistice
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.08.2024
Mzda:
29 000 až 32 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: jste jmenován zástupcem projektového manažera pro logistiku , zajišťujete péči o zákazníka a s tím spojenou komunikaci , zohledňujete požadavky zákazníka a zodpovídá za jejich přenesení na stranu Flídr metal s.r.o., zohledňujete požadavky zákazníka a zodpovídáte za jejich přenesení na stranu Flídr plast s.r.o., sledujete a zajišťujete hodnocení spokojenosti zákazníka dle ISO TS 16949, asistujete v oddělení prodeje a marketingu, kontrolujete odvolávky zákazníků, dále se jedná o přípravu expedice pro následující den, zajištění dopravy, přípravu dodacích listů pro zahraniční zákazníky v ERP systému Karát, vystavení CMR pro dopravce, tisk odvolávek do výhledů požadavků zákazníků, sledování potřeby množství obalů a potvrzení objednávky obalů na zákaznických portálech, do 10.dne v měsíci - zaslání stavu obalového konta zákazníkům, měsíční kontrola evidence pohybu obalů , inventura obalů a zadávání na portál
POŽADAVKY: plnit úkoly uložené přímým nadřízeným a jednatelem společnosti, dodržovat obecně platné právní předpisy pro vykonávanou činnost, dodržovat předpisy o bezpečnosti, ochraně zdraví pracovníků, ochraně ŽP a předpisy požární o ochraně společnosti
NABÍZÍME: zajímavou práci v tradiční české firmě, možnost kariérního postupu, smluvní telefonní tarify pro zaměstnance, podpora vzdělávání a rozvoje, kurzy Aj v rámci pracovní doby,prémie na zdraví, flexipassy, čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici, příspěvky na stravování, 5 týdnů dovolené
KONTAKT: osobně, e-mailem, telefonicky (7:00-14:00)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67083135
Zaměstnavatel:
Flídr plast s.r.o. (25293931)
Kde budete pracovat:
Flídr plast s.r.o.
Široký Důl na Svitavsku 200
Kontaktní údaje:
Tel.: 732 516 723
E-mail: novakova.adela@flidr.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání