Nabídka práce Administrativní pracovník/ce - fakturant/ka - Horšovský Týn na Domažlicku

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - FAKTURANT/KA v lokalitě Horšovský Týn na Domažlicku přichází na pracovní trh ke dni 26.08.2024 firma - zaměstnavatel Kontisped s.r.o. (28058160). Výše nabídnuté mzdy je 33 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Administrativní pracovník/ce - fakturant/ka
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Fakturanti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.08.2024
Mzda:
30 000 až 33 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravné
Náplň práce: vystavování vydaných faktur, upomínky, zapisování přijatých faktur, a další administrativní práce
- Požadujeme: schopnost práce v kolektivu, základy AJ nebo NJ, spolehlivost, práce na PC (excel, word), ekonomické vzdělání výhodou, znalost programu Byznys výhodou, odolnost vůči stresu
- Nabízíme: stravné
E-mailový nebo telefonický (kdykoliv do 15,30 hod.) kontakt.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC
Jiné základy AJ nebo NJ

Reference:
67083190
Zaměstnavatel:
Kontisped s.r.o. (28058160)
Kde budete pracovat:
Kontisped s.r.o. - pracoviště Horšovský Týn
Horšovský Týn na Domažlicku, Nad rybníčkem 85
Kontaktní údaje:
Tel.: 731 524 198
E-mail: fakturace@kontisped.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání