Nabídka práce ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - ASISTENT/ ASISTENTKA OBCHODU - Sušice na Klatovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - ASISTENT/ ASISTENTKA OBCHODU v lokalitě Sušice na Klatovsku přichází na pracovní trh ke dni 28.08.2024 firma - zaměstnavatel 2P SERVIS s.r.o. (28049390). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je přinejmenším 21 300 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - ASISTENT/ ASISTENTKA OBCHODU
Odvětví:
Administrativa
Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
28.08.2024
Mzda:
21 300 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody
Vhodné pouze pro osoby zdravotně postižené v 1., 2. a 3. stupni invalidity (chráněný trh práce)
POŽADAVKY: min. SŠ vzdělání, znalost MS Office, schopnost práce v podnikovém informačním systému, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, pozitivní myšlení, aktivní a systematický přístup k práci, ochota učit se novým věcem a pracovním postupům, schopnost práce v týmu i zodpovědnost za samostatné úkoly
VÝHODOU: praxe na podobné pozici
NÁPLŇ PRÁCE: administrativní práce - zpracování již přijatých objednávek, zadávání objednávek do výroby, práce s informačním systémem, komunikace s různými odděleními napříč firmou, komunikace se zákazníky, vyřizování reklamací
VÝŠE MZDY v hrubém za měsíc: 21 300,- Kč - při plném úvazku 8 hodin + odměny dle vykonané práce
PRACOVNÍ ÚVAZEK: zkrácený 30 hodin / týden
NABÍZENÉ VÝHODY: 5 týdnů dovolené, mzdový růst, motivační ohodnocení, pravidelné měsíční a roční odměny, zaměstnanecké slevy, příspvek na penzijní připojištění/životní pojištění/DIP, flexibilní pracovní doba, po zapracování možnost práce z domova, firemní akce, právní poradenství
Jsme certifikovaný výrobce profesních pracovních oděvů pro zdravotnictví a gastronomii, výrobce bytového a hotelového textilu a oděvů pro volný čas. Máme dlouholeté zkušenosti se zaměstnáváním zdravotně postižených

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC MS Office

Ano, 2P SERVIS s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67084019
Zaměstnavatel:
2P SERVIS s.r.o. (28049390)
Kde budete pracovat:
2P SERVIS s.r.o., Sušice - Nádražní ul.
Sušice na Klatovsku, Nádražní 1331
Kontaktní údaje:
Tel.: 733 133 146
E-mail: personalni@2pservis.cz

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa