Nabídka práce Dělník - obsluha strojů (M/Ž) - Česká Třebová na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK - OBSLUHA STROJŮ (M/Ž) v lokalitě Česká Třebová na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 29.08.2024 firma - zaměstnavatel ČOKO KLASIK družstvo (25278193). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 000 Kč .

Pracovní pozice:
Dělník - obsluha strojů (M/Ž)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.08.2024
Mzda:
21 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
Práce ve výrobě:
" Práce na různých typech strojů
" Doplňování polotovarů do strojů
" Kontrola kvality výrobků
" Provádění veškerých činností dle pokynu nadřízeného
Nabízíme:
" jednosměnný provoz
" zaměstnání ve stabilní společnosti
" stabilní pracovní uplatnění
" komplexní zaškolení
Požadujeme:
" pečlivost a spolehlivost
" pracovitost, manuální zručnost a dobrou fyzickou kondici.
Nástup možný ihned.
Zaměstnanecké výhody: měsíční prémie, vánoční bonusy, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou
Místo je vhodné i pro OZP.
Kontakt: telefonicky, e-mailem nebo osobně
Kontaktní osoby:
Linda Le Krajči, tel. 465 539 166, e-mail l.leova@cokoklasik.cz
Markéta Kopecká, tel. 465 539 168, e-mail m.kopecka@cokoklasik.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67084193
Zaměstnavatel:
ČOKO KLASIK družstvo (25278193)
Kde budete pracovat:
ČOKO KLASIK družstvo
Česká Třebová na Orlickoústecku, náměstí 17. listopadu 2061
Kontaktní údaje:
Tel.: 465 539 166
E-mail: l.leova@cokoklasik.cz