Nabídka práce Školník/školnice a pomocný/á kuchař/ka v MŠ - Děčín

S novou nabídkou volného pracovního místa ŠKOLNÍK/ŠKOLNICE A POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA V MŠ v lokalitě Děčín přichází na pracovní trh ke dni 03.09.2024 firma - zaměstnavatel Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo náměstí 688/11, příspěvková organizace (72743816). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 18 900 Kč .

Pracovní pozice:
Školník/školnice a pomocný/á kuchař/ka v MŠ
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Obchod a cestovní ruch
Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.09.2024
Mzda:
18 900 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Raisova č.p. 688/11
Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

Popis pozice:
- pomocné práce při přípravě jídel
- příprava a výdej jednoduchých pokrmů
- obsluha kuchyňských zařízení
- zodpovědnost za čistotu a pořádek na pracovišti
- zastupuje kuchařku v době její nepřítomnosti v plném rozsahu
- pomáhá při přejímce zboží do skladu
- drobné řemeslné práce a pomoc při opravách a údržbě školského objektu

Požadavky:
- střední vzdělání s výučním listem
- zdravotní způsobilost
- trestní bezúhonnost
- předchozí praxe ve školním zařízení na obdobné pozici výhodou
- vyučení v oboru gastronomie výhodou
- zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost
- kladný vztah k vaření a manuálním činnostem

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou
- odpovídající platové ohodnocení dle tarifu a možnost nadtarifních složek platu
- zvýhodněné stravování
- vstřícné pracovní prostředí a kolektiv
- pravidelnou pracovní dobu (po - pá od 6:00 - 14:30 hod.)
- volné víkendy a svátky
- 5 týdnů dovolené
- nástup do PP dohodou

V případě, že máte o tuto pracovní pozici zájem, prosím zašlete na e-mailovou adresu: stanislava.pongraczova@machovka.cz:
- strukturovaný životopis
E-mailové přílohy uchazečů budou do 30 dnů po skončení výběrového řízení smazány.
V případě postupu do dalšího kola Vás budeme telefonicky kontaktovat.

Kontaktní osoba:
Stanislava Pongráczová, tel.: 770 139 486, e-mail: stanislava.pongraczova@machovka.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
67084322
Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo náměstí 688/11, příspěvková organizace (72743816)
Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo náměstí 688/11, příspěvková organizace (sídlo)
Děčín , Raisova 688
Kontaktní údaje:
Tel.: 770 139 486

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce