Nabídka práce Grafik/grafička - přípravář/ka dat pro výrobu - Veltrusy na Mělnicku

S novou nabídkou volného pracovního místa GRAFIK/GRAFIČKA - PŘÍPRAVÁŘ/KA DAT PRO VÝROBU v lokalitě Veltrusy na Mělnicku přichází na pracovní trh ke dni 01.09.2024 firma - zaměstnavatel Reprosign s.r.o. (02841053). Výše nabídnuté mzdy je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Grafik/grafička - přípravář/ka dat pro výrobu
Odvětví:
Kultura a sport
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
01.09.2024
Mzda:
30 000 až 60 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem prace@reprosign.cz
Náplň práce:
vedení zakázek od založení po expedici - předtisková příprava pro digitální tisk - tvorba náhledů a velmi snadných vizualizací - komunikace se zákazníky (telefonicky, e-mailem) - jednoduché kalkulace a rozpočty zakázek - kontrola dat, případně jejich oprava

Požadujeme:
- zkušenost a praxi se zaměřením na polygrafii min. 1 rok
- zájem o polygrafii, příjemné vystupování, dobré komunikační a organizační schopnosti, flexibilitu
- zkušenost v oblasti DTP (ořezové cesty, spady, kóty v náhledech, překreslování bitmapy do křivek,
převody barev...)
- Adobe - alespoň částečná znalost
- zkušenost s přípravou dat pro tiskový a řezací plotr
- český jazyk - rodilý mluvčí
- Corel Draw - rutinní znalost
Nabízíme:
- tvůrčí a zajímavou práci v týmu aktivních a kreativních lidí
- zajímavé finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení
- MOŽNOST UBYTOVÁNÍ V NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉM FIREMNÍM BYTĚ (2kk) ve Veltrusech

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
67084585
Zaměstnavatel:
Reprosign s.r.o. (02841053)
Kde budete pracovat:
Reprosign s.r.o. 01
Veltrusy na Mělnicku, Palackého 608
Kontaktní údaje:
Tel.: 606 680 235
E-mail: prace@reprosing.cz

Další nabídka práce podle lokality