Nabídka práce Prodavač / Prodavačka - Domažlice

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČ / PRODAVAČKA v lokalitě Domažlice přichází na pracovní trh ke dni 01.09.2024 firma - zaměstnavatel NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. (61250988). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 700 Kč .

Pracovní pozice:
Prodavač / Prodavačka
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači potravinářského zboží
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.09.2024
Mzda:
21 700 Kč
Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Domažlicích PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny marketu).

Náplň práce:
Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu
Krájení a doplňování zboží do pultů
Prezentovat zboží v pultech
Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
Práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí
Práce na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu
Péče o vzhled a čistotu prodejny

Požadavky na kvalifikaci:
Praxi v prodeji potravin
Vyučení v oboru prodavačka výhodou, ne podmínkou
Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední
Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
Zodpovědný přístup k práci
Samostatnost

Nabízíme:
Práci ve stabilní české společnosti
Odměna na brigádu - 120 Kč / hodinu (DPP)
Multisport kartu
Příspěvek na stravování ve mzdě
Příspěvek na penzijní připojištění
Odměnu za práci o víkendech a svátcích
Výhodný zaměstnanecký nákup masa
Lázně
Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
Zaškolení na prodejně

Osobní (pracovní den do 13:00), e-mailový nebo telefonický (8,00 - 18,00 hod.) kontakt.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67084712
Zaměstnavatel:
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. (61250988)
Kde budete pracovat:
NOVÁK maso-uzeniny s.r.o. - prodejna Domažlice
Domažlice , Husova třída 241
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 233 169
E-mail: prace@novak-mu.cz

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce