Nabídka práce SPRÁVCE/SPRÁVKYNĚ OBJEKTU AULY JU - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa SPRÁVCE/SPRÁVKYNĚ OBJEKTU AULY JU v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 02.09.2024 firma - zaměstnavatel Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích (60076658). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
SPRÁVCE/SPRÁVKYNĚ OBJEKTU AULY JU
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Správci objektů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.09.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň
- řízení správy a údržby budovy a jeho okolí,
- technické a provozní zabezpečení budovy,
- režimová opatření a bezpečnostní zabezpečení objektu,
- zajištění chodu a organizace provozu – časové plány a rozvrhy,
- zajištění průběhu pořádaných akcí – technická podpora a zázemí,
- dohled na PO a BOZP v objektu,
- koordinace smluvních dodavatelsko-odběratelských vztahů,
- správa systémů MaR, EZS, EPS,
- zajištění zákonných revizí všech zařízení,
- ekonomika a hospodaření s přidělenými prostředky,
- administrativní činnost.
Požadujeme
- minimálně středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou (vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání výhodou),
- dobrá znalost MS Office (zejména MS Word, MS Excel),
- znalost AJ výhodou,
- samostatnost a vlastní iniciativa,
- aktivita, schopnost komunikace a písemného projevu,
- pečlivost, schopnost inovativního myšlení,
- znalosti ze stavebního oboru výhodou,
- orientace v oblasti veřejné správy se zaměřením na facility management výhodou,
- znalost a práce s AV technikou výhodou.
Nabízíme
- zajímavou práci s možností profesního rozvoje,
- perspektivu zaměstnání,
- zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování,
- zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup od: ihned nebo dle dohody,
Pracovní úvazek: plný,
Mzda: dle Mzdového předpisu JU, 30 – 35 000 Kč.
Pracovní poměr: doba určitá s tříměsíční zkušební dobou, možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením „Správce Auly JU“ zašlete do 22. 9. 2024 na e-mail: personalni@jcu.cz.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.
Výběrové řízení může být kdykoli v jeho průběhu zrušeno a žádný z uchazečů nemusí být přijat do pracovního poměru.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67085093
Zaměstnavatel:
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích (60076658)
Kde budete pracovat:
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
České Budějovice , Branišovská 1645
Kontaktní údaje:
E-mail: personalni@jcu.cz