Nabídka práce Disponent/ka mezinárodní kamionové dopravy se srbštinou - Rakovník

S novou nabídkou volného pracovního místa DISPONENT/KA MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY SE SRBŠTINOU v lokalitě Rakovník přichází na pracovní trh ke dni 02.09.2024 firma - zaměstnavatel ANEXIA s.r.o. (45148996). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 29 000 Kč .

Pracovní pozice:
Disponent/ka mezinárodní kamionové dopravy se srbštinou
Odvětví:
Administrativa
Doprava
Profesní zařazení:
Dopravní dispečeři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.09.2024
Mzda:
29 000 Kč
Náplň práce: plánování, organizování a řízení přeprav, optimalizace trasy a časového průběhu (s následným vyhodnocením), komunikace s řidiči, práce s dohledovým systémem vozidel a optimalizování činností řidiče během přepravy.
Požadavky: čeština + srbština slovem i písmem, výborné organizační schopnosti a vysoká psychická odolnost.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313113555 nebo e-mailem personalni@anexia.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Bez vzdělání
Jazykové znalosti:
Čeština (aktivní)
Jiné (aktivní) Srbština

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67085394
Zaměstnavatel:
ANEXIA s.r.o. (45148996)
Kde budete pracovat:
ANEXIA s.r.o.
Rakovník , Lubenská 1588
Kontaktní údaje:
Tel.: 313113555
E-mail: personalni@anexia.cz

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa