Nabídka práce Pracovník/ce pro práci na obci - řidič - Beňov na Přerovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/CE PRO PRÁCI NA OBCI - ŘIDIČ v lokalitě Beňov na Přerovsku přichází na pracovní trh ke dni 03.09.2024 firma - zaměstnavatel Obec Beňov (00636126). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 300 Kč .

Pracovní pozice:
Pracovník/ce pro práci na obci - řidič
Odvětví:
Služby
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči ostatních speciálních vozidel
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.09.2024
Mzda:
21 300 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
Řízení a ovládání přidělené techniky mechanizačních a dopravních prostředků. Zajištění svozu a rozvozu kontejnerů technikou obce Beňov na BIO odpad, jejich ukládání, provádění obhrnutí a kontroly na skladových místech (traktor Zetor 8441 s čelním nakladačem a natahovacím zařízením na kovové kontejnery typu Portýr). Zajišťování ručního, strojníh odstraňování sněhu, námrazy a následků jiných nepříznivých vlivů počasí, aplikace rozmrazovačů nebo posypu sypkých hmot nebo soli a následný úklid. Zajištění odstraňování náletové zeleně, odborná údržba nezeleně - sekání trávy, zastřihování živých plotů, keřů a stromů. Výsadba a obnova keřů a stromů v extravilánu a intravilánu obce Beňov. Úklid v rámci obce. Práce s chemikáliemi, postřiky náletových travin a následný úklid.
V rámci krizového řízení - povodně, přívalové deště, sesuvy půdy, zaplavení, zajištění prací a úklidu ve spolupráci se starostou obce a štábem povodňové a krizové komise.
Zlepšování mikroklimatu pomoci mlžení či postřiku místních komunikací a chodníků vodou.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: podatelna@benov.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 07:00 - 15:00hod.) na čísle 602 751 708 - pan Michal Zavadil, DiS.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
67085485
Zaměstnavatel:
Obec Beňov (00636126)
Kde budete pracovat:
Obec Beňov
Beňov na Přerovsku 3
Kontaktní údaje:
Tel.: 602751708
E-mail: podatelna@benov.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání